Z przyjemnością informujemy, że w dniu 25 kwietnia 2019 roku, ogłoszone zostały wyniki siódmej edycji konkursu WZOROWE PODKARPACKIE.

Celem konkursu organizowanego przez INNpuls Sp. z o.o. z Rzeszowa pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego, jest wyróżnienie firm i osób stosujących rozwiązania z zakresu wzornictwa w praktyce gospodarczej.

O laur zwycięstwa można było się starać w 3 kategoriach: WZOROWY PRODUKT, WZOROWA USŁUGA, WZOROWA WIZJA.

W konkursie WZOROWE PODKARPACKIE 2018 rywalizowało 16 zgłoszeń.

Jury zdecydowało o przyznaniu nagrody głównej w kategorii WZOROWY PRODUKT, dla firmy ENKLARE NATURAL COSMETICS za Mydła naturalne. Jury doceniło spójność zastosowanego wzornictwa z ideą produktu. Podkreślono zawarty w projekcie potencjał jego późniejszego rozwijania i kontynuowania bez naruszania koncepcji opartej o naturalne składniki.

W kategorii WZOROWA USŁUGA nagrodę główną otrzymała firma LINETECH S.A. za Kompleksową usługę edukacyjno-szkoleniową dla branży MRO. Jury doceniło zastosowanie zaawansowanych technologii informatycznych (wirtualna rzeczywistość) w szkoleniach technicznych, umożliwiających przygotowanie wykwalifikowanego personelu obsługowego dla branży lotniczej. Zwrócono uwagę na zastosowanie designu o wysokich walorach użytkowych.

Natomiast w kategorii WZOROWA WIZJA nagrodę główną otrzymał JULIUSZ BACHTA za System identyfikacji wizualnej Gminy Frysztak. Jury doceniło wykorzystanie w projekcie najwyższych standardów wzorniczych stosowanych w tworzeniu systemu identyfikacji wizualnej oraz sugestywne odzwierciedlenie rzeczywistych wartości miejsca (gminy), w warstwie symbolicznej systemu.

Dodatkowo Jury zdecydowało o przyznaniu 1 wyróżnienia.

Wyróżnienie w kategorii WZOROWA WIZJA zostało przyznane KAROLINIE GRABOWSKIEJ za Wielofunkcyjny fotel. Jury zwróciło uwagę na połączenie ciekawej wizualnie formy mebla z wielofunkcyjnością, możliwością eksperymentowania i wprowadzania samodzielnych zmian wraz z rozwojem użytkownika.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu.